به بخش پروتز کلینیک ونک خوش آمدید.


 پروتز چیست ؟

با توجه به ریشه یونانی این واژه ، پروتز به بخشی از بدن که جایگزین قسمت از دست رفته میشود ، اطلاق میگردد .

تخمین زده میشود که در ایران حدود یک میلیون نفر با قطع عضو بخشی از اندام یا اجزای بدنشان زندگی میکنند . از علل عمده بروز قطع عضو میتوان به نارسایی های عروقی ، دیابت ، سرطان ، حوادث جاده ای و کاری و بیماری های مادرزادی اشاره کرد .

 در مجموعه ارتوز و پروتز ونک ، ما شرایط دشوار از دست دادن عضوی از بدن را درک میکنیم و به اینکه میتوانیم به مراجعینمان کمک کنیم تا سطح عملکرد و استقلالشان را بازیابند  افتخار میکنیم . تمام تلاش مجموعه ما این است که با ساخت یک پروتز با کیفیت ، با دوام ، مطابق با نیازهای فرد که از نظر ظاهری نیز مورد قبول باشد ، به این مهم دست یابیم .

 در مجموعه گسترده ونک ، ما امکان این را داریم که انواع پروتزهای سفارشی جهت اندام تحتانی و فوقانی، و پروتزهای زیبایی را براساس نیازهای شما طراحی کنیم و بسازیم .

در قدم به قدم مسیر ، ما همراه شما هستیم .

مجموعه ونک برای مراجعین امکان مشاوره رایگان اختصاصی پیش از جراحی و پس از جراحی را فراهم آورده است  تا به آنها در این مسیر اطمینان خاطر دهد که تنها نیستند !

یکی از متخصصین با تجربه ما در زمینه پروتز ، با شما پیش و پس از جراحی مشاوره خواهد کرد و تا زمان رسیدن به نتیجه ای رضایتبخش همراه شما خواهد بود . ما میخواهیم ذهن شما را در رسیدن به این نقطه که پس از جراحی از شماچه انتظار میرود ، تسهیل کنیم تا به درک درستی برسید .

بلافاصله پس از جراحی ، با صلاحدید پزشکتان شما میتوانید یک پروتز فوری موقت بپوشید تا زمانیکه زخم و تورم اندام شما بهبود یابد .همینکه بهبودی زخم  حاصل شد ، میتوانیم برای تهیه پروتز دایم برای شما اقدام کنیم .

 کارشناسان متخصص ما برای درک بهتر انتظارات شما و سطح فعالیت های مورد نظرتان با شما مشورت خواهند کرد تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنیم . هدف ما کمک به بهبود و ارتقای سطح کیفی زنئگی شماست و برای رسیدن به این هدف از تمام توانایی و تجربیات کارشناسانمان بهره خواهیم برد .

مهم نیست که شما پیر هستید یا جوان ؛ مرد هستید یا زن و یا اینکه از چه قوم ونژادی هستید ؛ ما براساس مدل زندگی شما و فعالیت های روزمره تان بهترین گزینه را برای شما طراحی کرده و میسازیم  و در این راه از بهترین و پیشرفته ترین قطعات و مواد اولیه از معتبرترین برندهای دنیا بهره خواهیم جست .

زندگی بدون محدودیت برای شما ، بزرگترین خواست مجموعه ماست .

در صورت بروز هرگونه سوال یا تعیین وقت ویزیت با متخصصین مجموعه ونک ، با ما تماس بگیرید.
 
 
   


Main Menu