به بخش ارتوز کلینیک ونک خوش آمدید.


ارتوز چیست ؟

ارتوز یا بریس وسیله ایست که برای حمایت ، پیشگیری از آسیب ، کنترل دامنه حرکتی ،کمک به بهبود عملکرد در یک اندام ، تابت کردن یک عضو و یا اصلاح یک دفورمیتی خاص در اندامی مورد استفاده قرار می گیرد .
ارتوزها معمولا توسط پزشکان متخصص به منظور تسهیل روند توانبخشی ، کنترل یا کاهش درد و يا فرصت بهبود دادن به یک استخوان ، عضله یا عصب آسیب دیده و یا بهبود علایم یک عارضه  مورد استفاده قرار میگیرند .
علم ارتوتیکس به بحث پیرامون طراحی ، فیتینگ و ساخت ارتوزها میپردازد  . در مجموعه ونک ما بسیاری از اقلام ارتوزی را در کارگاه هایمان بصورت کاملا سفارشی ساخت طراحی کرده و میسازیم و نیز بسیاری  از این اقلام را نیز بصورت پیش ساخته جهت ارائه به مراجعین در اختیار داریم . بعلاوه در مواقع مورد نیاز پذیرش ، ساخت ، پرو و تحویل یک ارتوز را میتوانیم در یک روز انجام داده و به مرحله تحویل برسانیم .
متخصصین زبده ارتوز مجموعه ونک ، برای طراحی و ساخت بریس متناسب با شرایط جسمی و الگوی زندگی و سطح فعالیت های شما ، تمام تلاش خود را میکنند تا به حداکثر توانایی و احساس راحتی با بریس خود دست پیدا کنید و هر چه زمان لازم باشد ، برای اینکه شما به بهترین فیتینگ برسید صرف خواهند نمود .
در مجموعه وسیع ارتوز و پروتز ونک انواع بریس ها و ساپورت های ستون فقرات ، اندام تحتانی ، و اندام فوقانی پذیرش و ساخته میشود . همچنین مجموعه ونک با بهره گیری از سیستم پیشرفته اسکن کف پا ، و روش های نوین ارزیابی کف پایی ، گستره وسیعی از کفی ها ، کفش های طبی و سندل های مخصوص را جهت اصلاح مشکلات بیومکانیکی و محافظت از کف پا جهت ارائه به افراد مختلف از پیر و جوان داراست .
مهم نیست که شما پیر هستید یا جوان ؛ مرد هستید یا زن و یا اینکه از چه قوم ونژادی هستید ؛ ما براساس مدل زندگی شما و فعالیت های روزمره تان بهترین گزینه را برای شما طراحی کرده و میسازیم  و در این راه از بهترین و پیشرفته ترین قطعات و مواد اولیه از معتبرترین برندهای دنیا بهره خواهیم جست .
زندگی بدون محدودیت برای شما ، بزرگترین خواست مجموعه ماست .
در صورت بروز هرگونه سوال یا تعیین وقت ویزیت با متخصصین مجموعه ونک ، با ما تماس بگیرید.

Main Menu