تور مجازی در مجموعه ونک

در این صفحه ما شما را به گردشی مجازی و آشنایی با کلینیک ونک دعوت می نماییم ، و از ابتدا تا انتهای مسیر با شما همراه خواهیم بود .

برای تعیین قرار ویزیت کافیست با ما تماس بگیرید :

02188192398

02188192399

با این شماره ها میتوانید مکان و زمان ملاقات با ما را خود انتخاب کنید و با ما قرار بگذارید . اگر تصمیم گرفتید که مکان ملاقات ما محل کلینیک ونک باشد ، ما برای پذیرایی از شما کاملا آماده ایم و میزبانی از شما مایه خرسندی ما خواهد بود . برای  یافتن کلینیک ونک ، کافیست خود را به میدان ونک برسانید !!!

این آدرس ما بر روی نقشه است :

بالاتر از میدان ونک – خ والی نژاد – نبش تلاش – پلاک 3

 

مشاوره شما دراین مرکز کاملا رایگان خواهد بود و کارشناسان ما آماده اند که به هرگونه سوال شما در حیطه ارتوز و پروتز پاسخ گویند . پس تردید و تعارف را کنار بگذارید و از امکانات این مجموعه که برای شما تدارک دیده شده است ، استفاده ببرید .

 

اگر آمد و شد برایتان دشوار است و نیاز دارید که با وسیله شخصی رفت و آمد کنید ، نگران جای پارک برای اتومبیل خود نباشید . کافیست قبل از رسیدنتان به محل کلینیک  تلفنی هماهنگ کنید تا بتوانید  از پارکینگ اختصاصی مجموعه ونک که برای راحتی شما پیش بینی و آماده شده ، استفاده کنید .

 

خوشبختانه ساختمان مجموعه ونک حتی یک پله نیز ندارد و شما براحتی می توانید با عصا ، ویلچر و ... و با استفاده از آسانسور مجموعه ، بدون کوچکترین زحمت تا درب ورودی کلینیک برسید .

 

با ورود شما جهت قرار ویزیتتان ، کارکنان ما از شما دعوت خواهند کرد که اندکی در سالن انتظار نشسته و قدری استراحت کنید تا از شما پذیرایی شود و پس از اندکی ، هر زمان که شما اعلام آمادگی کردید ، فرمی در مورد اطلاعات درمانی و توانبخشی شما تکمیل خواهد شد که بتواند به کارشناسان ما در راهنمایی بهتر شما کمک کند .

سپس کارکنان ما شما را به اتاق معاینه راهنمایی خواهند کرد تا توسط یکی از کارشناسان ارشد ما از لحاظ فیزیکی  و اسکلتی – عضلانی مورد ارزیابی قرار گیرید . در این مرحله لازم است که نسخه ارائه شده توسط پزشک ، عکس های رادیولوژی و سایر مدارک پزشکی خود را بهمراه داشته باشید .

اگر وسیله مورد نظر پزشک شما نیاز به اندازه گیری داشته باشد ، این اندازه گیری بصورت دقیق توسط کارشناسان ما انجام خواهد گرفت .

اگر علاوه بر اندازه گیری انجام قالبگیری نیز برای ساخت وسیله نیاز باشد ، کارشناس ارشد ما شما را به سالن قالبگیری راهنمایی خواهد نمود تا از نقطه مورد نظر قالبگیری بعمل آید . قالبگیری یکی از رایج ترین و دقیق ترین راه های ممکن برای ساخت بریس ها و پروتز ها بشمار میرود و بسیاری از ارتوزها و تمامی پروتز ها برای ساخت نیاز به قالبگیری دارند .

 در این مرحله کارشناسان ما با استفاده از باندهای گچی ، قالبی از اندام شما خواهند گرفت که با گچ مخصوص پر شده و پس از اصلاحات تخصصی روی قالب ، آماده استفاده برای ساخت بریس یا پروتز خواهد بود .

 

اگر شما مشکلی در پای خود داشته باشید و پزشک شما برایتان اسکن کف پا تجویز نموده باشد ، یا کارشناسان ما برای تشخیص دقیق تر نیاز به اسکن کف پایی را احساس کنند و یا اینکه خودتان برای افزایش دقت در ساخت بریس مورد نظر تمایل به اسکن از کف پایتان داشته باشید ، شما به اتاقک مخصوص سیستم اسکن کف پا راهنمایی خواهید شد و توسظ اسکنر مخصوص اسکنی از ساختار کف پای شما بعمل خواهد آمد . این اسکن توسط نرم افزاری قوی  تجزیه و تحلیل شده و بصورت تصویری از رنگ های مختلف ، که بیانگر میزان فشار در نقاط مختلف کف پا می باشند ارائه خواهد شد . حال ، کارشناسان ما خواهند توانست براساس این اطلاعات وسیله مورد نظر شما را دقیق تر طراحی کنند و یا اینکه کار ساخت کفی شما را به سیستم تراش خودکار کفی  بسپارند که از پیشرفته ترین سیستم های تراش کامپیوتری در دنیاست و جزء به جزء بر اساس فشارهای کف پایی شما ، کفی کاملا سفارشی و راحتی برای شما خواهد تراشید .

 

اگر از اندام شما قالبگیری بعمل آمده باشد ، پس از آماده شدن قالب کارشناسان ما در قسمت کارگاه با استفاده از مواد مخصوص ترموپلاستیک ، رزین های مخصوص و فیبر کربن ، چرم طبیعی ، پارچه مخصوص نئوپرن ، انواع لاستیک و فوم و ... شروع به ساخت قطعات وسیله شما خواهند نمود  و با اتمام ساخت قطعات ، شروع به سوار کردن بریس یا پروتز همراه با قطعاتی همچون مفاصل خاص ، پنجه  و... خواهند نمود .

 

با آماده شدن بریس یا پروتز شما ، از شما دعوت خواهد شد که در صورت لزوم یک بار جهت پرو نهایی پیش از تحویل به مجموعه بیایید و وسیله خود را روی   بدن خود امتحان کنید .

 

در صورت عدم نیاز به پرو و یا انجام پرو برای بریس های سخت و پروتزها ، نهایتا وسیله شما طی قرار مجددی که خودتان با ما هماهنگ میکنید به شما تحویل خواهد شد و نحوه استفاده صحیح ، نحوه نگهداری ، ساعات استفاده ، بایدها و نبایدها و تمامی نکات لازم بشما آموزش داده خواهد شد و مدیریت مجموعه از شما در مورد نحوه پذیرایی و برخورد کارکنان و میزان رضایتمندی شما از خدمات مجموعه ونک نظرخواهی خواهند نمود و از شما جهت انتخاب مجموعه ونک جهت دریافت خدمات تخصصی ارتوز و پروتز ، قدردانی بعمل خواهند آورد .

ما همواره در کنار شما خواهیم بود ، و پس از دریافت وسیله خود نیز کارشناسان ما آماده پاسخگویی تمام وقت به سوالات شما خواهند بود .

پس درانتخاب خود تردید نکنید ... با ما تماس بگیرید و زمان و مکان  ملاقات خود را با ما انتخاب کنید .

 

 

 

 

Main Menu