پزشک خود را بیابید

در این بخش از وبسایت شما میتوانید با اساتید و جراحان بنام در سطح کشور آشنا شوید ، در مورد زمینه تخصصی و فوق تخصصی این پزشکان بیشتر بدانید ، آدرس و شماره مطب پزشک مورد نظر خود را بیابید و برای ویزیت از مطب ایشان نوبت بگیرید . ضمنا شما میتوانید با تماس با شماره های مجموعه ونک بصورت اختصاصی از این اساتید وقت ویزیت و معاینه بگیرید. سلامتی و بهروزی تمامی شما هم میهنان گرامی را آرزومندیم. در این بخش از وبسایت شما میتوانید با اساتید و جراحان بنام در سطح کشور آشنا شوید ، در مورد زمینه تخصصی و فوق تخصصی این پزشکان بیشتر بدانید ، آدرس و شماره مطب پزشک مورد نظر خود را بیابید و برای ویزیت از مطب ایشان نوبت بگیرید . ضمنا شما میتوانید با تماس با شماره های مجموعه ونک بصورت اختصاصی از این اساتید وقت ویزیت و معاینه بگیرید. سلامتی و بهروزی تمامی شما هم میهنان گرامی را آرزومندیم.

پزشک متخصص خود را بیابید

در این بخش از وبسایت شما می توانید پزشک متخصص و یا فوق تخصص مورد نظر خود را بیابید ، اطلاعات تماس پزشک مورد نظر را بدست آورید ، آدرس مطب و بیمارستان های محل فعالیت پزشکان محترم را جویا شوید و از ساعات کاری آن ها در مطب و بیمارستان ها آگاهی بدست آورید.ضمنا شما می توانید براساس نوع عارضه و بیماری خود از پیشنهادات ونک با توجه به تخصص پزشکان جهت درمان استفاده کنید .

با ما تماس بگیرید :

EMAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
FACEBOOK :
vanakteb.facebook.com
Viber :
09123870035

Tel : 88192398 – 88192399


Main Menu