معرفی سیستم اسکن کف پای ped cad
 
سیستم اسکن کف پای اسکن که توسط کمپانی آلمانی  ped cad  طراحی و گسترش داده شده است هم اکنون در موسسه ارتوپدی فنی ونک آماده ارائه خدمات اسکن به تمامی مراجعین می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
این سیستم قابلیت این را داراست که تمامی سطح کف پای کودکان با کف پای صاف ، بزرگسالان ، افراد با اختلالات ساختار کف پا ، افراد ورزشکار ، افراد مبتلا به دیابت یا درگیر با زخم های دیابتی در موضع کف پا ، افراد روماتیسمی ، افراد دچار خار پاشنه و نیز افرادی با درد راجعه مفاصل زانو ، لگن و کمر را اسکن نموده و نواحی مختلف را از نظر توزیع فشارهای کف پایی ارزیابی نماید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

استفاده از اسکن کف پا با سیستم ped cad  به ما این امکان را می دهد که با توجه به نقشه توزیع فشار کف پا ، و نیز با صلاحدید درمانگر جهت اصلاحات خاص بر  روی داده ها ؛ دستور ساخت کفی را به دستگاه مخصوص تراش milling machine  بدهیم و این دستگاه نیز وسیله ای دقیقا متقارن با نیاز فرد به ما ارائه خواهد داد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
با استفاده از این سیستم همچنین می توان گزارشی برای پزشک درمانگر بیمار ارسال نمود تا پزشک درمانگر بیمار نیز دستورات خود را در جریان درمان فرد ارائه نمایند . همچنین نرم افزار قوی موجود در موسسه ارتوپدی فنی ونک این امکا ن را داراست که  داده های هر بیمار در بازه های مختلف زمانی با هم مقایسه نموده و اثر درمانی ارتزی را بصورت پله به پله گزارش دهد .
امید است با فراهم نمودن  این مجموعه کوچک توانسته باشیم گامی کوچک در راستای اهداف درمانی شما پزشکان و نیز مراجعان گرانقدر

برداشته باشیم.
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Main Menu